Rubik (7.x-4.3) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Submit
hi: जमा करें

en: Content
hi: सामग्री

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Comments
hi: टिप्पणियाँ

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Help
hi: मदद

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Add
hi: जोड़ें

en: Sidebar
hi: साइडबार

en: Page top
hi: पृष्ठ का शीर्ष

en: Page bottom
hi: पृष्ठ के नीचे

en: (active tab)
hi: (सक्रिय टैब)
