Rubik (7.x-4.3) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Content
hu: Tartalom

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Save
hu: Mentés

en: Help
hu: Súgó

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Feeds
hu: Hírcsatornák

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: (active tab)
hu: (aktív fül)

en: The Rubik theme requires the !tao base theme in order to work properly.
hu: A Rubik smink megfelelő használatához szükséges a !tao alapsmink.

en: Please confirm
hu: Megerősítés szükséges

en: Posted by !username
hu: Beküldte: !username
