Rubik (7.x-4.3) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Content
lv: Saturs

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Comments
lv: Komentāri

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Save
lv: Saglabāt

en: Help
lv: Palīdzība

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Add
lv: Pievienot

en: Feeds
lv: Plūsmas

en: Sidebar
lv: Sānjosla

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: (active tab)
lv: (aktīvā cilne)
