Rubik (7.x-4.3) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Default
pa: ਮੂਲ
