Rubik (7.x-4.3) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Content
sr: Садржај

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано
