Rubik (7.x-4.4) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Add
hy: Ավելացնել

en: (active tab)
hy: (ակտիվ թաբ)
