Rubik (7.x-4.4) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Content
bg: Съдържание

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Comments
bg: Коментари

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Save
bg: Запази

en: Help
bg: Справка

en: Default
bg: По подразбиране

en: Add
bg: Добави

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: (active tab)
bg: (активен раздел)
