Rubik (7.x-4.4) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Content
cs: Obsah

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Comments
cs: Komentáře

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Save
cs: Uložit

en: Help
cs: Nápověda

en: Default
cs: Výchozí

en: Add
cs: Přidat

en: Feeds
cs: Zdroje

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: (active tab)
cs: (aktivní záložka)
