Rubik (7.x-4.4) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Content
eo: Enhavo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Comments
eo: Komentoj

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Save
eo: Konservu

en: Help
eo: Helpo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Add
eo: Aldonu
