Rubik (7.x-4.4) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Content
eu: Edukia

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Save
eu: Gorde

en: Help
eu: Laguntza

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Add
eu: Gehitu

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: (active tab)
eu: (atal gaitua)
