Rubik (7.x-4.0) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Content
fi: Sisältö

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Remove
fi: Poista

en: Comments
fi: Kommentit

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Save
fi: Tallenna

en: Help
fi: Ohje

en: Default
fi: Oletus

en: Add
fi: Lisää

en: Sidebar
fi: Sivupalkki

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: (active tab)
fi: (aktiivinen välilehti)

en: Please confirm
fi: Vahvista

en: Posted by !username
fi: Kirjoittanut !username

en: Clean admin theme.
fi: Puhdas yllpäpitoteema
