Rubik (7.x-4.4) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Content
ka: კონტენტი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Help
ka: დახმარება

en: Add
ka: დამატება
