Rubik (7.x-4.4) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်
