Rubik (7.x-4.3) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल
