Rubik (7.x-4.4) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Comments
ta: கருத்துகள்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Save
ta: சேமி

en: Help
ta: உதவி

en: Default
ta: இயல்பான

en: Add
ta: சேர்

en: Sidebar
ta: பக்கப்பட்டி

en: Page top
ta: பக்கத்தின் மேல்

en: Page bottom
ta: பக்கத்தின் கீழ்ப்பகுதி

en: (active tab)
ta: (நடப்பு கீற்று)

en: !local-task-title!active
ta: !local-task-title !active
