Rubix responsive theme (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Comments
da: Kommentarer

en: Add new comment
da: Tilføj kommentar

en: You are here
da: Du er her

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade

en: Main menu
da: Hovedmenu

en: Secondary menu
da: Sekundær menu
