Rubix responsive theme (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Comments
es: Comentarios

en: Add new comment
es: Añadir nuevo comentario

en: You are here
es: Usted está aquí

en: Primary tabs
es: Solapas principales

en: Secondary tabs
es: Solapas secundarias

en: Main menu
es: Menú principal

en: Secondary menu
es: Menú secundario
