Rubix Responsive Theme (7.x-1.3) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Slideshow
kk: Слайд-шоу

en: Content
kk: Контент

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу
