Rubix Responsive Theme (7.x-1.4) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Slideshow
et: Slaidiseanss

en: Content
et: Sisu

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Footer
et: Jalus

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: You are here
et: Sa oled siin

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü
