Rubix Responsive Theme (7.x-1.5) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Slideshow
gl: Presentación

en: Content
gl: Contido

en: Comments
gl: Comentarios

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Content Top
gl: Contido Superior

en: You are here
gl: Vostede está aquí

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Main menu
gl: Menú principal

en: Secondary menu
gl: Menú secundario
