Rubix Responsive Theme (7.x-1.6) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Comments
cs: Komentáře

en: Footer
cs: Patička

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: You are here
cs: Jste zde

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Secondary menu
cs: Sekundární menu
