Rubix Responsive Theme (7.x-1.6) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Slideshow
tr: Slayt gösterisi

en: Content
tr: İçerik

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Add new comment
tr: Yeni yorum ekle

en: You are here
tr: Buradasınız

en: Copyright
tr: Telif hakkı

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: Main menu
tr: Ana menü

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı

en: Second Sidebar
tr: İkinci Yan Çubuk

en: Secondary menu
tr: İkincil menü

en: Twitter Username
tr: Twitter Kullanıcı Adı

en: Facebook Username
tr: Facebook Kullanıcı Adı

en: Front Welcome
tr: Karşılama
