Rules (7.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (27 entries)

en: list
be: сьпіс

en: Type
be: Тып

en: List
be: Сьпіс

en: Subject
be: Тэма

en: Confirm
be: Сьцьвярдзіць

en: Description
be: Апісаньне

en: Language
be: Мова

en: This action cannot be undone.
be: Увага: гэтае дзеяньне ня можа быць скасаваным.

en: Message
be: Паведамленьне

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Наладкі

en: Path
be: Шлях

en: User
be: Карыстальнік

en: hours
be: гадзінаў

en: days
be: дзён

en: Active
be: Актыўна

en: Roles
be: Статусы

en: Severity
be: Патрабавальнасьць

en: System
be: Сыстэма

en: Code
be: Код

en: Rules
be: Правілы

en: Existing system path
be: Існуючы сыстэмны шлях

en: revert
be: адкат

en: comment
be: камэнтар

en: disable
be: адлучыць

en: date
be: дата

en: clone
be: клянаваць
