Rules (7.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (53 entries)

en: list
sq: lista

en: Home
sq: Shtëpia

en: enable
sq: aktivo

en: delete
sq: elemino

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Elemino

en: Operations
sq: Veprime

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: List
sq: Lista

en: Subject
sq: Subjekti

en: Actions
sq: Veprimet

en: Confirm
sq: Konfirmo

en: Cancel
sq: Anullo

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Content types
sq: Llojet e përmbajtjes

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Message
sq: Mesazhi

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: edit
sq: ndrysho

en: Taxonomy term
sq: Term i taxonomy

en: Save
sq: Ruaj

en: URL
sq: Adresa URL

en: Path
sq: Pozicioni

en: User
sq: Përdoruesi

en: Continue
sq: Vazhdo

en: Error
sq: Gabim

en: Node
sq: Nyjë

en: Active
sq: Aktiv

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: Roles
sq: Rolet

en: Filter
sq: Filtri

en: Severity
sq: Rendësia

en: System
sq: Sistemi

en: Code
sq: Kodi

en: Existing system path
sq: Adresa ekzistuese e sistemit

en: any
sq: çfarëdo

en: Site information
sq: Informacionet e sitit

en: revert
sq: rikthe

en: comment
sq: komenti

en: !name field is required.
sq: Fusha !name është e kërkuar.

en: disable
sq: çaktivo

en: date
sq: data

en: After saving a new comment
sq: Mbas ruajtjes së një komenti të ri

en: After deleting a comment
sq: Mbas fshirjes së një komenti

en: After deleting a term
sq: Mbas fshirjes së një termi

en: After saving new content
sq: Mbas ruajtjes së përmbajtjes së re

en: After deleting content
sq: Mbas fshirjes së përmbajtjes
