Rules (7.x-2.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (58 entries)

en: list
ku: لیستە

en: Home
ku: ماڵەوە

en: enable
ku: چالاک کردن

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Value
ku: نرخ

en: Type
ku: جۆر

en: List
ku: لیستە

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Confirm
ku: دووبارە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: None
ku: هیچ

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Message
ku: پەیام

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Taxonomy term
ku: واژەی پۆلێن

en: Field
ku: خانە

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Continue
ku: بەردەوام بە

en: Error
ku: هەڵە

en: Node
ku: گرێ

en: Active
ku: چالاکە

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Severity
ku: دژواری

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: System
ku: سیسته‌م

en: Code
ku: کۆد

en: Save changes
ku: پاشەکەوتکردنی گۆڕانکارییەکان

en: text
ku: دەق

en: any
ku: هەر کام

en: Site information
ku: زانیاریی ماڵپەڕ

en: revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: comment
ku: بۆچوون

en: !name field is required.
ku: بۆشایی !name پێویستە.

en: disable
ku: ناچالاک بکە

en: date
ku: ڕیکەوت

en: After saving a new comment
ku: دوای پاشەکەوی کردنی بۆچوونێکی نوێ

en: After deleting a comment
ku: دوای سڕینەوەی بۆچوونێک

en: After deleting a term
ku: دوای سڕینەوەی بڕگەیەک

en: After saving new content
ku: دوای پاشەکەوتکردنی ناوەڕۆکی نوێ

en: After deleting content
ku: دوای سڕینەوەی ناوەڕۆک
