Rules (7.x-2.0-alpha4) - en to af translation catalogue (53 entries)

en: list
af: lys

en: Home
af: Tuis

en: enable
af: aktiveer

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Value
af: Waarde

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: Subject
af: Onderwerp

en: Actions
af: Aksies

en: Confirm
af: Bevestig

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: more
af: meer

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: all
af: alle

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Message
af: Boodskap

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: Path
af: Pad

en: User
af: Gebruiker

en: Continue
af: Gaan voort

en: Error
af: Fout

en: Node
af: Mode

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: Roles
af: Rolle

en: Filter
af: Filtreer

en: Severity
af: Strengheid

en: Warning
af: Waarskuwing

en: System
af: Stelsel

en: Code
af: Kode

en: Existing system path
af: Bestaande stelselpad

en: Site information
af: Inligting oor webwerf

en: revert
af: rol terug

en: comment
af: kommentaar

en: !name field is required.
af: !name veld is verpligtend.

en: disable
af: deaktiveer

en: date
af: datum

en: Apply
af: Pas toe

en: Identifier
af: Identifiseerder

en: - All -
af: - Alle -
