Rules (7.x-2.0-beta2) - en to eu translation catalogue (111 entries)

en: Home
eu: Azala

en: enable
eu: gaitu

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Value
eu: Balioa

en: Item
eu: Elementua

en: Type
eu: Mota

en: List
eu: Zerrenda

en: Subject
eu: Gaia

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Confirm
eu: Baieztatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: more
eu: gehiago

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Content types
eu: Eduki motak

en: all
eu: denak

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Message
eu: Mezua

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Import
eu: Inportatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Taxonomy term
eu: Taxonomia terminoa

en: Field
eu: Eremua

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Schedule
eu: Zeregin programatua

en: Add
eu: Gehitu

en: Path
eu: Bide-izena

en: Event
eu: Gertaera

en: Component
eu: Osagaia

en: Titles
eu: Izenburuak

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Error
eu: Errorea

en: Node
eu: Nodoa

en: All
eu: Guztiak

en: days
eu: egunak

en: Active
eu: Aktiboa

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Roles
eu: Zereginak

en: Filter
eu: Iragazkia

en: URL alias
eu: URL ezizenak

en: Severity
eu: Larritasuna

en: Warning
eu: Kontuz

en: System
eu: Sistema

en: Desc
eu: Beheraka

en: Code
eu: Kodea

en: OR
eu: EDO

en: Method
eu: Metodoa

en: Save changes
eu: Aldaketak gorde

en: false
eu: gezurra

en: true
eu: egia

en: text
eu: testua

en: Defaults
eu: Lehenetsia

en: Rules
eu: Erregelak

en: Clear
eu: Garbitu

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: Entity
eu: Entitatea

en: AND
eu: ETA

en: None.
eu: Ezer.

en: created content
eu: sortutako edukia

en: updated content
eu: eguneratutako edukia

en: deleted content
eu: ezabatutako edukiak

en: Existing system path
eu: Dagoen sistemaren bide-izena

en: registered user
eu: Erregistratutako erabiltzailea

en: deleted user
eu: ezabatutako erabiltzailea

en: any
eu: edozein

en: PHP code
eu: PHP kodea

en: Site information
eu: Gunearen informazioa

en: Convert
eu: Bihurtu

en: revert
eu: leheneratu

en: comment
eu: iruzkina

en: !name field is required.
eu: !name eremua beharrezkoa da.

en: disable
eu: ezgaitu

en: date
eu: data

en: Apply
eu: Ezarri

en: Variables
eu: Aldagaiak

en: Usage
eu: Erabilera

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: contains
eu: dauka

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Data
eu: Datu

en: After saving a new comment
eu: Iruzkin berri bat gorde ondoren

en: After deleting a comment
eu: Iruzkin bat ezabatu ondoren

en: After deleting a term
eu: Termino bat ezabatu ondoren

en: Add new rule
eu: Gehitu arau berria

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: export
eu: esportatu

en: After deleting content
eu: Edukia ezabatu ondoren

en: rules
eu: erregelak

en: created term
eu: sortutako terminoak

en: updated term
eu: eguneratutako terminoa

en: Rule sets
eu: Erregela multzoak

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: %name must be a number.
eu: %name zenbaki behar da.

en: Upgrade
eu: Hobetu

en: schedule
eu: zeregin programatua

en: Asc
eu: Goraka
