Rules (7.x-2.0-beta3) - en to cs translation catalogue (129 entries)

en: Home
cs: Domů

en: enable
cs: povolit

en: delete
cs: smazat

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Value
cs: Hodnota

en: Item
cs: Položka

en: Type
cs: Typ

en: List
cs: Seznam

en: Subject
cs: Předmět

en: Actions
cs: Akce

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Description
cs: Popis

en: Language
cs: Jazyk

en: more
cs: více

en: Tags
cs: Štítky

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: all
cs: vše

en: None
cs: Žádné

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Message
cs: Zpráva

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Taxonomy term
cs: Termín taxonomie

en: Field
cs: Pole

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Schedule
cs: Rozvrh

en: Add
cs: Přidat

en: Path
cs: Cesta

en: Component
cs: Komponenta

en: Components
cs: Komponenty

en: Paths
cs: Cesty

en: User
cs: Uživatel

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Error
cs: Chyba

en: Node
cs: Uzly

en: All
cs: Vše

en: hours
cs: hodiny

en: days
cs: dny

en: Active
cs: Aktivní

en: To
cs: Komu

en: From
cs: Od

en: Roles
cs: Role

en: Filter
cs: Filtr

en: Message type
cs: Typ zprávy

en: Severity
cs: Vážnost

en: Conditions
cs: Podmínky

en: Warning
cs: Varování

en: System
cs: Systém

en: Desc
cs: Sestupně

en: Code
cs: Kód

en: Method
cs: Metoda

en: Save changes
cs: Uložit změny

en: <All>
cs: <Vše>

en: Operator
cs: Operátor

en: false
cs: nepravda

en: true
cs: pravda

en: text
cs: Text

en: Defaults
cs: Výchozí hodnoty

en: seconds
cs: sekund

en: minutes
cs: minuty

en: Clear
cs: Vymazat

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: None.
cs: Žádný.

en: Negate
cs: Negovat

en: Import failed.
cs: Import se nezdařil.

en: updated content
cs: aktualizovaný obsah

en: Existing system path
cs: Existující systémová cesta

en: The mail's message body.
cs: Tělo zprávy emailu.

en: deleted user
cs: odstraněný uživatel

en: User has logged in
cs: Uživatel se přihlásil

en: any
cs: nějaký

en: Add user role
cs: Přidat uživatelskou roli

en: Execute custom PHP code
cs: Provést vlastní PHP kód

en: PHP code
cs: PHP kód

en: Site information
cs: Informace o webu

en: Convert
cs: Konvertovat

en: revert
cs: vrátit

en: comment
cs: komentář

en: !name field is required.
cs: Pole !name je vyžadováno.

en: disable
cs: vypnout

en: date
cs: datum

en: Apply
cs: Použít

en: Variables
cs: Proměnné

en: Usage
cs: Použití

en: Execute
cs: Vykonat

en: Identifier
cs: Identifikátor

en: Offset
cs: Posun

en: contains
cs: obsahuje

en: Machine name
cs: Strojový název

en: After saving a new comment
cs: Po uložení nového komentáře

en: After deleting a comment
cs: Po smazání komentáře

en: After deleting a term
cs: Po smazání termínu

en: Add new rule
cs: Přidat pravidlo

en: clone
cs: klonovat

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Parameter
cs: Parametr

en: Filter by event
cs: Filtrovat podle události

en: Active rules
cs: Aktivní pravidla

en: Inactive rules
cs: Neaktivní pravidla

en: ends with
cs: končí s

en: Send mail
cs: Poslat e-mail

en: is greater than
cs: je větší než

en: PHP Evaluation
cs: Vyhodnocení PHP

en: After saving new content
cs: Po uložení nového obsahu

en: After updating existing content
cs: Po aktualizaci existujícího obsahu

en: After deleting content
cs: Po vymazání obsahu

en: The mail's from address. Leave it empty to use the site-wide configured address.
cs: Adresa emailu Od. Nechte prázdné pro použití nastavené globální adresy webu.

en: updated term
cs: upraven termín

en: Block a user
cs: Blokovat uživatele

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: %name must be a number.
cs: %name musí být číslo.

en: Upgrade
cs: Aktualizovat

en: schedule
cs: plán

en: Entities
cs: Entity

en: Sort By
cs: Seřadit dle

en: view mode
cs: režim zobrazení

en: The e-mail address or addresses where the message will be sent to. The formatting of this string must comply with RFC 2822.
cs: Emailová adresa, nebo adresy, na které bude zpráva rozeslána. Formát tohoto řetězce musí odpovídat RFC 2822.

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Enter PHP code without &lt;?php ?&gt; delimiters.
cs: Vložte kód PHP bez <?php ?> vymezovačů.
