Rules (7.x-2.0-beta3) - en to el translation catalogue (130 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: enable
el: ενεργοποίηση

en: delete
el: διαγραφή

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Value
el: Αξία

en: Item
el: Αντικείμενο

en: Type
el: Τύπος

en: List
el: Λίστα

en: Subject
el: Θέμα

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Confirm
el: Επιβεβαίωση

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: more
el: περισσότερα

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: all
el: όλα

en: Reset
el: Επαναφορά

en: None
el: Κανένα

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Message
el: Μήνυμα

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Taxonomy term
el: Όρος ταξινόμισης

en: Field
el: Πεδίο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Add
el: Προσθήκη

en: Path
el: Διαδρομή

en: Event
el: Συμβάν

en: Text
el: Κείμενο

en: Component
el: Συστατικό

en: Components
el: Συστατικά

en: Titles
el: Τίτλοι

en: Paths
el: Διαδρομές

en: User
el: Χρήστης

en: Continue
el: Συνέχεια

en: Error
el: Σφάλμα

en: Node
el: Κόμβος

en: Data type
el: Τύπος δεδομένων

en: All
el: Όλες

en: hours
el: ώρες

en: days
el: ημέρες

en: Active
el: Ενεργό

en: To
el: Προς

en: From
el: Από

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Filter
el: Φίλτρο

en: URL alias
el: Ψευδώνυμο URL

en: Message type
el: Τύπος μηνύματος

en: Severity
el: Σοβαρότητα

en: Conditions
el: Συνθήκες

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: System
el: Σύστημα

en: Desc
el: Φθί

en: Code
el: Κωδικός

en: OR
el: Ή

en: Method
el: Μέθοδος

en: Save changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: <All>
el: <Όλα>

en: Operator
el: Τελεστής

en: false
el: ψευδές

en: true
el: αληθές

en: text
el: κείμενο

en: Defaults
el: Προεπιλεγμένα

en: minutes
el: λεπτά

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Clear
el: Καθαρισμός

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: Entity
el: Οντότητα

en: AND
el: ΚΑΙ

en: None.
el: Κανένα.

en: Negate
el: Αναίρεση

en: Existing system path
el: Υπάρχουσα διαδρομή συστήματος

en: Create or delete a content's URL alias
el: Δημιουργία ή διαγραφή του ψευδώνυμου URL της ύλης

en: Page redirect
el: Ανακατεύθυνση σελίδας

en: WARNING: This may cause problems if there are too many users of these roles on your site, as your server may not be able to handle all the mail requests all at once.
el: ΠΡΟΣΟΧΗ: Αυτό μπορεί να δημιουργήσει προβλήματα αν υπάρχουν πάρα πολλοί χρήστες αυτών των ρόλων στον ιστοτόπο σας, καθώς ο διακομιστής ενδέχεται να μην μπορέσει να χειριστεί όλες τις αιτήσεις e-mail με τη μία.

en: registered user
el: εγγεγραμμένος χρήστης

en: any
el: οποιοδήποτε

en: Add user role
el: Προσθήκη ρόλου χρήστη

en: Remove user role
el: Αφαίρεση ρόλου χρήστη

en: Execute custom PHP code
el: Εκτέλεση προσαρμοσμένου κώδικα PHP

en: Site information
el: Πληροφορίες ιστοτόπου

en: revert
el: επαναφορά

en: Plugin
el: Πρόσθετο

en: comment
el: σχόλιο

en: !name field is required.
el: Το πεδίο !name είναι απαραίτητο.

en: disable
el: απενεργοποίηση

en: date
el: ημερομηνία

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Variables
el: Μεταβλητές

en: Usage
el: Χρήση

en: Execute
el: Εκτέλεση

en: Identifier
el: Αναγνωριστικό

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: contains
el: περιέχει

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Data
el: Δεδομένα

en: After saving a new comment
el: Μετά την προσθήκη νέου σχολίου

en: After deleting a comment
el: Μετά τη διαγραφή ενός σχολίου

en: After deleting a term
el: Μετά τη διαγραφή ενός όρου

en: Add new rule
el: Προσθήκη νέου κανόνα

en: clone
el: κλωνοποίηση

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Active rules
el: Ενεργοί κανόνες

en: Inactive rules
el: Ανενεργοί κανόνες

en: URL alias exists
el: Υπάρχει ψευδώνυμο URL

en: ends with
el: καταλήγει σε

en: Tags:
el: Ετικέτες:

en: is greater than
el: είναι μεγαλύτερο από

en: PHP Evaluation
el: Επαλήθευση PHP

en: After saving new content
el: Μετά την αποθήκευση νέας ύλης

en: After deleting content
el: Μετά τη διαγραφή ύλης

en: Block a user
el: Αποκλεισμός χρήστη

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: %name must be a number.
el: Το %name πρέπει να είναι ένας αριθμός.

en: Entities
el: Οντότητες

en: Sort By
el: Ταξινόμηση κατά

en: Asc
el: Αύξ
