Rules (7.x-2.0-beta3) - en to sr translation catalogue (44 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: enable
sr: укључи

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Value
sr: Вредност

en: Item
sr: Производ

en: Type
sr: Tип

en: List
sr: Листа

en: Subject
sr: Предмет

en: Confirm
sr: Потврди

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: more
sr: још

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Message
sr: Порука

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Path
sr: Путања

en: Text
sr: Текст

en: Component
sr: Компонента

en: User
sr: Корисник

en: Error
sr: Грешка

en: Roles
sr: Улоге

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Code
sr: Кôд

en: seconds
sr: секунди

en: None.
sr: Ништа.

en: Negate
sr: Негација

en: Site information
sr: Информације о сајту

en: !name field is required.
sr: Морате да попуните поље !name.

en: contains
sr: садржи

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Entities
sr: Ентитети
