Rules (7.x-2.0-rc1) - en to ka translation catalogue (61 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: enable
ka: ჩართვა

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Type
ka: ტიპი

en: List
ka: სია

en: Subject
ka: სათაური

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Confirm
ka: დადასტურება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: more
ka: მეტი

en: Tags
ka: ტეგები

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: None
ka: არცერთი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Import
ka: იმპორტი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Field
ka: ველი

en: Label
ka: სათაური

en: Add
ka: დამატება

en: Path
ka: გზა

en: Text
ka: ტექსტი

en: Component
ka: კომპონენტი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Error
ka: შეცდომა

en: All
ka: ყველა

en: Active
ka: აქტიური

en: Never
ka: არასდროს

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან

en: Roles
ka: როლები

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: System
ka: სისტემა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Code
ka: კოდი

en: OR
ka: ან

en: Method
ka: მეთოდი

en: Save changes
ka: ცვლილებების შენახვა

en: Operator
ka: ოპერატორი

en: text
ka: ტექსტი

en: None.
ka: არცერთი.

en: any
ka: ნებისმიერი

en: Site information
ka: ინფორმაცია საიტზე

en: revert
ka: დაბრუნება

en: Plugin
ka: ჩანართი

en: !name field is required.
ka: !name ველი სავალდებულოა.

en: date
ka: თარიღი

en: - All -
ka: - ყველა -
