Rules (7.x-2.0-rc2) - en to am translation catalogue (47 entries)

en: Home
am: ቤት

en: delete
am: ሰርዝ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Value
am: እሴት

en: Type
am: ዓይነት

en: List
am: ዝርዝር

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Confirm
am: አረጋግጥ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Language
am: ቋንቋ

en: more
am: ተጨማሪ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Taxonomy
am: ስርዓተ ክፍፍል

en: Content types
am: የይዞታ ዓይነቶች

en: Message
am: መልእክት

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Import
am: አስመጣ

en: Export
am: ላክ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Path
am: ዱካ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Component
am: ምንዝር

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Error
am: ስህተት

en: Active
am: ገባሪ

en: PHP
am: ፒኤችፒ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Code
am: ኮድ

en: Clear
am: አጥራ

en: None.
am: ምንም።

en: Negate
am: አሉታዊ

en: Site information
am: ድረ ገጽ መረጃ

en: comment
am: አስተያይት

en: Element
am: አባል

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት
