Rules (7.x-2.0) - en to fa translation catalogue (290 entries)

en: Home
fa: خانه

en: enable
fa: فعال‌سازی

en: delete
fa: حذف

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Content
fa: محتوا

en: Value
fa: مقدار

en: Item
fa: آیتم

en: Type
fa: نوع

en: List
fa: فهرست

en: Subject
fa: موضوع

en: Actions
fa: عملکردها

en: Confirm
fa: تایید

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: Description
fa: شرح

en: Language
fa: زبان

en: more
fa: بیشتر

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Taxonomy
fa: طبقه‌بندی

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: all
fa: همه

en: Reset
fa: بازنشانی

en: None
fa: هیچ

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Message
fa: پیغام

en: Weight
fa: وزن

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: Import
fa: ورود

en: Export
fa: استخراج

en: Taxonomy term
fa: واژه طبقه‌بندی

en: Field
fa: فیلد

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Schedule
fa: برنامه زمانی

en: Add
fa: افزودن

en: URL
fa: نشانی

en: Path
fa: مسیر

en: Event
fa: رویداد

en: Text
fa: متن

en: Component
fa: جزء

en: Titles
fa: عناوین

en: Paths
fa: مسیرها

en: User
fa: کاربر

en: Continue
fa: ادامه

en: Error
fa: خطا

en: Node
fa: محتوا

en: Data type
fa: نوع داده

en: All
fa: همه

en: hours
fa: ساعت‌

en: days
fa: روزها

en: Active
fa: فعال

en: Always
fa: همیشه

en: Never
fa: هیچوقت

en: Your changes have been saved.
fa: تغییرات شما ذخیره شد.

en: To
fa: به

en: From
fa: از

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Filter
fa: فیلتر

en: URL alias
fa: آدرس مستعار

en: Variable name
fa: نام متغیر

en: Message type
fa: نوع پیغام

en: Severity
fa: شدت

en: Conditions
fa: شرط‌ها

en: Warning
fa: اخطار

en: System
fa: سیستم

en: Desc
fa: نزولی

en: Code
fa: کد

en: OR
fa: یا

en: Method
fa: روش

en: Loop
fa: حلقه

en: Save changes
fa: ذخیره تغییرات

en: <All>
fa: <همه>

en: Operator
fa: عملگر

en: text
fa: متن

en: Property
fa: ویژگی

en: Defaults
fa: پیش‌فرض‌ها

en: Rules
fa: قوانین

en: minutes
fa: دقیقه

en: Token
fa: توکن

en: Clear
fa: پاک کردن

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: equals
fa: برابر

en: unchanged content
fa: محتوای تغییر نیافته

en: unchanged user
fa: کاربر تغییر نیافته

en: Entity
fa: عنصر

en: AND
fa: و

en: None.
fa: هیچکدام.

en: Negate
fa: نقیض

en: created content
fa: محتوای ایجاد شده

en: updated content
fa: محتوای به روز شده

en: Note that if drupal's page cache is enabled, this event won't be generated for pages served from cache.
fa: توجه داشته باشید اگر حافظه موقت صفحه‌ها فعال باشد، این رویداد برای صفحاتی که از حافظه موقت بارگذاری می‌شوند رخ نخواهد داد.

en: viewed content
fa: محتوای مشاهده شده

en: deleted content
fa: محتوای حذف شده

en: Existing system path
fa: مسیر سیستم موجود

en: Send mail to all users of a role
fa: ارسال نامه به همه‌ی کاربران یک نقش

en: Page redirect
fa: هدایت صفحه

en: WARNING: This may cause problems if there are too many users of these roles on your site, as your server may not be able to handle all the mail requests all at once.
fa: هشدار: اگر تعداد زیادی کاربر در این نقش‌ها از سایت شما وجود دارند می‌تواند باعث اشکال شود، چراکه ممکن است سرور شما نتواند درخواست‌های نامه را همزمان اداره کند.

en: The mail's subject.
fa: موضوع نامه.

en: registered user
fa: کاربر ثبت نام شده

en: updated user
fa: کاربر به روز شده

en: viewed user
fa: کاربر مشاهده شده

en: deleted user
fa: کاربر حذف شده

en: User has logged in
fa: کاربر وارد شده است

en: logged in user
fa: کاربر وارد شده

en: User has logged out
fa: کاربر خارج شده است

en: logged out user
fa: کاربر خارج شده

en: Whether the user has the selected role(s).
fa: آیا کاربر نقش‌های انتخابی را دارد.

en: any
fa: همه

en: Execute custom PHP code
fa: اجرای کد PHP سفارشی

en: Site information
fa: اطلاعات سایت

en: Convert
fa: تبدیل

en: revert
fa: بازگشت

en: duration
fa: مدت

en: Plugin
fa: افزونه

en: comment
fa: دیدگاه

en: !name field is required.
fa: فیلد !name اجباری است.

en: disable
fa: غیرفعال کردن

en: date
fa: تاریخ

en: Apply
fa: تایید

en: Variables
fa: متغیرها

en: Usage
fa: کاربرد

en: Execute
fa: انجام عملیات

en: Identifier
fa: شناسه

en: Offset
fa: جابجایی

en: contains
fa: شامل

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Data
fa: داده

en: After saving a new comment
fa: بعد از ذخیره یک دیدگاه جدید

en: After deleting a comment
fa: پس از حذف یک دیدگاه

en: After deleting a term
fa: بعد از حذف یک واژه

en: Add new rule
fa: افزودن قانون جدید

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Rule
fa: قانون

en: Debugging
fa: اشکال‌زدایی

en: Parameter
fa: پارامتر

en: rule
fa: قانون

en: export
fa: صدور

en: Filter by event
fa: فیلتر کردن بر اساس رویداد

en: Active rules
fa: قوانین فعال

en: Inactive rules
fa: قوانین غیرفعال

en: Cron maintenance tasks are performed
fa: عمل حفظ و نگهداری کرون اجرا شده است

en: ends with
fa: خاتمه می‌یابد به

en: Send mail
fa: ارسال نامه

en: Add !name
fa: افزودن !name

en: Add more
fa: افزودن تعداد بیشتر

en: is greater than
fa: بزرگتر است از

en: PHP Evaluation
fa: ارزیابی PHP

en: viewed comment
fa: دیدگاه مشاهده شده

en: After saving new content
fa: پس از ذخیره‌ی محتوای جدید

en: After updating existing content
fa: پس از به‌روزرسانی محتوای موجود

en: saved content
fa: محتوای ذخیره شده

en: After deleting content
fa: پس از حذف محتوا

en: Furthermore you can make use of the following variables:
fa: علاوه بر این، می‌توانید از متغیرهای زیر استفاده کنید:

en: rules
fa: قوانین

en: The mail's from address. Leave it empty to use the site-wide configured address.
fa: آدرس فرستنده نامه. برای استفاده از آدرس پیکربندی شده‌ی سراسری سایت خالی بگذارید.

en: updated term
fa: واژه‌ی به‌روز شده

en: unchanged term
fa: واژه‌ی تغییر نکرده

en: Block a user
fa: مسدود کردن یک کاربر

en: Rule sets
fa: مجموعه‌های قوانین

en: Rule set
fa: مجموعه قانون

en: Scheduled evaluation date
fa: تاریخ ارزیابی زمان‌بندی شده

en: Rules Scheduler
fa: زمان‌بند قوانین

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: integer
fa: عدد صحیح

en: %name must be a number.
fa: %name باید یک عدد باشد.

en: Elements
fa: عنصرها

en: To display scheduled tasks you have to install the <a href="http://drupal.org/project/views">Views</a> module.
fa: برای نمایش وظایف زمان‌بندی شده باید ماژول <a href="http://drupal.org/project/views">نما</a> را نصب کنید

en: Delete a scheduled task
fa: حذف کردن یک وظیفه‌ی زمان‌بندی شده

en: Scheduled date
fa: تاریخ زمان‌بندی شده

en: Scheduled date and time stamp
fa: تاریخ و زمان تعیین شده

en: User provided identifier
fa: شناسه‌ی ارائه شده توسط کاربر

en: ID to recognize this specific scheduled task
fa: شناسه‌ای برای تشخیص این وظیفه‌ی زمان‌بندی شده‌ی خاص

en: Entities
fa: موجودیت‌ها

en: Sort By
fa: مرتب کردن بر اساس

en: Delete scheduled tasks
fa: حذف وظایف زمان‌بندی شده

en: Data comparison
fa: مقایسه‌ی داده

en: Comparison operation
fa: عملگر مقایسه

en: PHP evaluation
fa: ارزیابی PHP

en: Condition set (OR)
fa: مجموعه شرایط (یا)

en: Condition set (AND)
fa: مجموعه شرایط (و)

en: Administer rule configurations
fa: مدیریت پیکربندی قوانین

en: Before saving a comment
fa: قبل از ذخیره‌ی یک دیدگاه

en: Limit result count
fa: محدود کردن تعداد نتایج

en: Add a variable
fa: افزودن یک متغیر

en: Reload form
fa: بارگذاری مجدد فرم

en: Data to compare
fa: داده‌ی مورد مقایسه

en: The comparison operator.
fa: عملگر مقایسه

en: Data value
fa: مقدار داده

en: The value to compare the data with.
fa: مقداری که داده با آن مقایسه می‌شود.

en: The name of the field to check for.
fa: نام فیلدی که باید بررسی شود.

en: is lower than
fa: کمتر است از

en: Before saving content
fa: قبل از ذخیره محتوا

en: view mode
fa: حالت نمایش

en: Content is of type
fa: محتوا متعلق است به نوع

en: The content type(s) to check for.
fa: نوع(های) محتوای مورد بررسی.

en: If you want to change a variable just return an array of new variable values, e.g.: !code
fa: اگر می‌خواهید متغیرها را تغییر دهید کافیست آرایه‌ای از مقادیر جدید متغیرها برگردانید، مثال: !code

en: Add offset
fa: افزودن جابجایی

en: Add an offset to the selected date.
fa: افزودن جابجایی به تاریخ انتخابی

en: Note that you can also specify negative numbers.
fa: همچنین می‌توانید از مقادیر منفی استفاده کنید.

en: formatted text
fa: متن قالب‌بندی شده

en: decimal number
fa: عدد اعشاری

en: list of text
fa: لیستی از متن

en: list of integer
fa: لیستی از عدد صحیح

en: Replacement patterns for %label
fa: الگوهای جایگزینی برای %label

en: The category to which this message belongs
fa: دسته‌ای که این پیغام متعلق به آن است

en: Show a message on the site
fa: نمایش پیغام در سایت

en: Repeat message
fa: تکرار پیغام

en: If disabled and the message has been already shown, then the message won't be repeated.
fa: اگر غیرفعال باشد و پیغام یکبار نمایش داده شده باشد، آنگاه پیغام دومرتبه نمایش داده نخواهد شد.

en: Force redirect
fa: هدایت اجباری

en: Append destination parameter
fa: افزودن پارامتر مقصد به انتها

en: Whether to append a destination parameter to the URL, so another redirect issued later on would lead back to the origin page.
fa: تعیین افزودن پارامتر مقصد به آدرس، تا در یک هدایت بعدی به صفحه اصلی باز گردد.

en: Select the roles whose users should receive the mail.
fa: نقش‌هایی را که کاربرانشان باید نامه را دریافت کنند انتخاب کنید.

en: saved term
fa: واژه‌ی ذخیره شده

en: deleted term
fa: واژه‌ی حذف شده

en: After saving a new user account
fa: بعد از ذخیره‌ی یک حساب کاربری جدید

en: After updating an existing user account
fa: بعد از به روز کردن یک حساب کاربری موجود

en: Before saving a user account
fa: قبل از ذخیره‌ی یک حساب کاربری

en: saved user
fa: کاربر ذخیره شده

en: After a user account has been deleted
fa: بعد از اینکه یک حساب کاربری حذف شود

en: The variable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores and must be unique in the current scope.
fa: نام متغیر باید فقط شامل شامل حروف کوچک، اعداد و زیرخط باشد و در حوزه‌ی جاری یکتا باشد.

en: Provided variables
fa: متغیرهای ارائه شده

en: Switch to the direct input mode
fa: تغییر به حالت ورود مستقیم

en: Switch to data selection
fa: تغییر به حالت انتخاب داده

en: The variable name %name is already taken.
fa: نام متغیر %name قبلا استفاده شده.

en: The machine-readable name %name is already taken.
fa: نام ماشینی %name قبلا استفاده شده.

en: Data selector
fa: انتخابگر داده

en: Filter by plugin
fa: فیلتر کردن بر اساس افزونه

en: Rules UI
fa: رابط قوانین

en: Administrative interface for managing rules.
fa: رابط مدیریتی برای مدیریت قوانین

en: Rules scheduler
fa: زمان‌بند قوانین

en: Task identifier
fa: شناسه وظیفه

en: Delete data
fa: پاک کردن داده

en: Rules configuration
fa: پیکربندی قوانین

en: Evaluates to TRUE if the given content is of one of the selected content types.
fa: اگر محتوای داده شده یکی از انواع داده‌ی انتخاب شده باشد، نتیجه ارزیابی TRUE خواهد بود.

en: The user whose roles should be changed.
fa: کاربری که نقش‌های او باید تغییر کند.

en: Delete tasks
fa: حذف کردن وظایف

en: All scheduled tasks associated with %config have been deleted.
fa: همه‌ی وظایف زمان‌بندی شده مرتبط با %config حذف شدند.

en: Are you sure you want to delete the scheduled task %id?
fa: آیا از حذف وظیفه‌ی زمان‌بندی شده‌ی %id مطمئن هستید؟

en: Task %tid has been deleted.
fa: وظیفه‌ی %tid حذف شد.

en: Scheduled Rules components that are executed based on time and cron
fa: مؤلفه‌های زمان‌بندی شده‌ی قوانین که بر مبنی زمان و کرون اجرا می‌شوند

en: Asc
fa: صعودی

en: No tasks have been scheduled.
fa: هیچ وظیفه‌ای زمان‌بندی نشده است.

en: Delete this scheduled task
fa: حذف این وظیفه‌ی رمان‌بندی شده

en: Force the redirect even if another destination parameter is present. Per default Drupal would redirect to the path given as destination parameter, in case it is set. Usually the destination parameter is set by appending it to the URL, e.g. !example_url
fa: اجبار این هدایت، حتی اگر پارامتر مقصد دیگری موجود باشد. به صورت پیش‌فرض دروپال به پارامتری که به عنوان مقصد داده شده هدایت می‌شود، در صورتی که تعیین شده باشد. معمولا پارامتر مقصد با افزودن به انتهای آدرس تعیین می‌شود، مثال: !example_url

en: There are no active rules. <a href="!url">Add new rule</a>.
fa: قانون فعالی وجود ندارد. <a href="!url">افزودن قانون جدید</a>.

en: There are no inactive rules.
fa: قانون غیرفعالی وجود ندارد.

en: Completed.
fa: انجام شد.

en: Add a new !plugin
fa: افزودن !plugin جدید

en: Convert configuration and save it.
fa: تبدیل پیکربندی و ذخیره‌ی آن

en: rule set
fa: مجموعه قانون

en: Rules 1.x configurations have been deleted.
fa: پیکربندی‌های قوانین 1.x پاک شدند.

en: Data value is empty
fa: مقدار داده خالی است

en: Data to check
fa: داده‌ی مورد بررسی

en: Calculate a value
fa: محاسبه‌ی یک مقدار

en: Input value 1
fa: مقدار ورودی 1

en: The first input value for the calculation.
fa: اولین مقدار ورودی برای محاسبه

en: The calculation operator.
fa: عملگر محاسبه

en: Input value 2
fa: مقدار ورودی ۲

en: The second input value.
fa: دومین مقدار ورودی

en: Calculation result
fa: نتیجه‌ی محاسبه

en: <strong>Selected list:</strong> %selector
fa: <strong>لیست انتخاب شده:</strong> %selector

en: The following variables are available and may be used by your PHP code:
fa: متغیرهای زیر موجودند و می‌توانند توسط کد PHP شما استفاده شوند:

en: Add an offset to the selected number. E.g. an offset of "1" adds 1 to the number before it is passed on as argument.
fa: افزودن جابجایی به عدد انتخابی. برای مثال، جابجایی به میزان «1» مقدار 1 را به عدد، قبل از ارسال به عنوان آرگومان، می‌افزاید.

[ctx: data_types]
en: list
fa: لیست

en: May only contain lowercase letters, numbers, and underscores and has to start with a letter.
fa: فقط می‌تواند شامل حروف کوچک، اعداد و زیرخط باشد و باید با یک حرف شروع شود.

en: starts with
fa: شروع می‌شود با

en: Access the Rules debug log
fa: دسترسی به گزارش اشکال‌زدایی قوانین

en: Text comparison
fa: مقایسه‌ی متن

en: regular expression
fa: عبارت منظم

en: Unblock a user
fa: رفع مسدودیت یک کاربر

en: Filter by tag
fa: فیلتر کردن بر اساس برچسب

en: Default theme region
fa: ناحیه پیش‌فرض پوسته

en: without identifier
fa: بدون شناسه

en: edit configuration
fa: ویرایش پیکربندی

en: Rules debug information: !log
fa: اطلاعات اشکال‌زدایی قوانین: !log

en: Log all warnings and errors
fa: ثبت کردن همه‌ی هشدارها و خطاها

en: Log debug information to the system log
fa: ثبت اطلاعات اشکال‌زدایی در گزارش سیستم

en: Show debug information
fa: نمایش اطلاعات اشکال‌زدایی

en: Debug information is only shown when rules are evaluated and is visible for users having the permission <a href="!url">%link</a>.
fa: اطلاعات اشکال‌زدایی فقط هنگام ارزیابی قوانین نمایش داده می‌شوند و برای کاربرانی که مجوز <a href="!url">%link</a> را دارند قابل مشاهده است.

en: Rules introduction
fa: معرفی قوانین

en: Rules terminology
fa: واژه‌شناسی قوانین

en: Coding for Rules
fa: کدنویسی برای قوانین

en: Enter PHP code to process the selected argument value.
fa: کد PHP برای پردازش مقدار آرگومان انتخاب شده را وارد کنید.

en: Note that component evaluation is triggered by <em>cron</em> – make sure cron is configured correctly by checking your site's !status. The scheduling time accuracy depends on your configured cron interval. See <a href='@url'>the online documentation</a> for more information on how to schedule evaluation of components.
fa: توجه کنید که ارزیابی مؤلفه با <em>کرون</em> فعال می‌شود. با بررسی !status سایت خود مطمئن شوید کرون به درستی پیکربندی شده است. دقت زمانی زمان‌بند بستگی به دوره‌های اجرای کرون دارد. <a href='@url'>راهنمای آنلاین</a>را برای اطلاعات بیشتر در رابطه با زمان‌بندی ارزیابی مؤلفه‌ها ببینید.

en: Tags associated with this configuration, used for filtering in the admin interface. Separate multiple tags with commas.
fa: برچسب‌های مرتبط با این پیکربندی، که برای فیلتر کردن در رابط مدیریتی استفاده می‌شود. برچسب‌های متفاوت را با کاما جدا کنید.
