Rules (7.x-2.0) - en to ky translation catalogue (12 entries)

en: delete
ky: өчүр

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Content
ky: Мазмун

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Language
ky: Тил

en: This action cannot be undone.
ky: Бул аракет кайтарылбас

en: Weight
ky: Салмагы

en: edit
ky: түзөт

en: Save
ky: Сактоо

en: !name field is required.
ky: !name мамычасынын толтурулушу шарт.
