Rules (7.x-2.1) - en to be translation catalogue (103 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: enable
be: уключыць

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Value
be: Значэнне

en: Item
be: Элемент

en: Type
be: Тып

en: List
be: Спіс

en: Subject
be: Тэма

en: Actions
be: Дзеянні

en: Confirm
be: Сьцьвярдзіць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: more
be: болей

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: all
be: усе(ё)

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Message
be: Паведамленне

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Import
be: Імпарт

en: Export
be: Экспарт

en: Taxonomy term
be: Тэрмін таксаноміі

en: Field
be: Поле

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Schedule
be: Расклад

en: Add
be: Дадаць

en: URL
be: Спасылка

en: Path
be: Сцежка

en: Text
be: Тэкст

en: Component
be: Кампанент

en: Components
be: Кампаненты

en: Paths
be: Шляхі

en: User
be: Карыстальнік

en: action
be: дзеянне

en: Continue
be: Працягнуць

en: Error
be: Памылка

en: Node
be: Вузел

en: All
be: Усе

en: hours
be: гадзінаў

en: days
be: дні(дзён)

en: Active
be: Актыўна

en: Always
be: Заўжды

en: Never
be: Ніколі

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Roles
be: Ролі

en: Filter
be: Фільтраваць

en: URL alias
be: URL псеўданім

en: Severity
be: Прыярытэт

en: Warning
be: Увага

en: Advanced
be: Дадаткова

en: System
be: Сістэма

en: Code
be: Код

en: OR
be: АЛЬБО

en: Method
be: Метад

en: Basic
be: Асноўны

en: Save changes
be: Захаваць змены

en: Cache
be: Кэш

en: false
be: ня слушна

en: true
be: слушна

en: Defaults
be: Прадвызначаныя

en: Rules
be: Правілы

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў

en: Entity
be: Сутнасць

en: AND
be: І

en: Negate
be: Звярнуць

en: Existing system path
be: Існуючы сістэмны шлях

en: any
be: любы

en: Site information
be: Інфармацыя пра сайт

en: revert
be: адкат

en: comment
be: каментар

en: !name field is required.
be: !name – абавязковае поле.

en: disable
be: адключыць

en: date
be: дата

en: Apply
be: Ужыць

en: Translation
be: Пераклад

en: contains
be: утрымлiвае

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Data
be: Дадзенныя

en: After saving a new comment
be: Пасля захавання новага каментара

en: After deleting a comment
be: Пасля выдалення каментара

en: After deleting a term
be: Пасля выдалення тэрміна

en: clone
be: клянаваць

en: Translate
be: Перакласці

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: export
be: экспартаваць

en: After saving new content
be: Пасля захавання новага змесціва

en: After deleting content
be: Пасля выдалення змесціва

en: %name must be a number.
be: %name павінны быць лічбай.

en: Multilingual - Internationalization
be: Шматмоўе - Інтэрнацыяналізацыя
