Rules (7.x-2.1) - en to ga translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Language
ga: Teanga

en: more
ga: Tuilleadh

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: Continue
ga: Lean ar aghaidh

en: days
ga: laethanta

en: !name field is required.
ga: Réimse '!name' riachtanach

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: Sort By
ga: Sórtáil de réir
