Rules (7.x-2.1) - en to se translation catalogue (23 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: all
se: buot

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Field
se: Gieddi

en: Save
se: Vurke

en: Add
se: Lasit

en: Text
se: Teaksta

en: User
se: Geavaheaddji

en: All
se: Buot

en: Save changes
se: Vurke rievdadusaid

en: Site information
se: Siidu dieđut

en: !name field is required.
se: !name ferte čállit

en: Translate
se: Jorgal

en: Tid
se: Áigi
