Rules (7.x-2.10) - en to ast translation catalogue (71 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: enable
ast: activar

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Value
ast: Valor

en: Type
ast: Triba

en: List
ast: Llista

en: Subject
ast: Asuntu

en: Actions
ast: Aiciones

en: Confirm
ast: Confirmar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: more
ast: más

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Taxonomy
ast: Taxonomía

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: Message
ast: Mensax

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Import
ast: Importar

en: Export
ast: Esportar

en: Taxonomy term
ast: Taxonomía del términu

en: Field
ast: Campu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Add
ast: Amestar

en: View
ast: Vista

en: Path
ast: Camín

en: Text
ast: Testu

en: type
ast: triba

en: User
ast: Usuariu

en: action
ast: Aición

en: Continue
ast: Siguir

en: Error
ast: Fallu

en: Node
ast: Noyu

en: All
ast: Too

en: Active
ast: Activu

en: Never
ast: Nunca

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De

en: Filter
ast: Filtru

en: URL alias
ast: Alias pa la URL

en: Severity
ast: Severidá

en: Field name
ast: Nome del campu

en: Count
ast: Cuenta

en: System
ast: Sistema

en: Code
ast: Códigu

en: Method
ast: Métodu

en: Basic
ast: Básicu

en: Save changes
ast: Guardar cambeos

en: Integer
ast: Enteru

en: IP Address
ast: Direición IP

en: text
ast: testu

en: None.
ast: Nengún.

en: Existing system path
ast: Camín del sistema esistente

en: any
ast: cualesquier

en: Site information
ast: Información del situ

en: revert
ast: desfacer

en: !name field is required.
ast: El campu !name ye obligatoriu
