Rules (7.x-2.10) - en to bo translation catalogue (126 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: delete
bo: བསུབ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Type
bo: རིགས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Confirm
bo: གཏན་ཁེལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: all
bo: ཡོད་ཚད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: None
bo: མེད།

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Taxonomy term
bo: རིགས་དབྱེའི་བྱེ་བྲག་མིང

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Components
bo: གྲུབ་ཆ

en: Titles
bo: ཁ་བྱང་།

en: Paths
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: type
bo: རིགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: action
bo: བྱ་འགུལ

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: All
bo: ཡོངས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Your changes have been saved.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་བཟོ་བཅོས་བྱས་པ་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: URL alias
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང་གཞན

en: Severity
bo: གཟབ་ནན

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: Count
bo: གྲངས

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: System
bo: མ་ལག

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Code
bo: ཨང་རྟགས

en: OR
bo: ཡང་ན

en: Method
bo: ཐབས་ལམ

en: Basic
bo: སྤྱི་བཏང

en: Save changes
bo: བཟོ་བཅོས་ཉར་ཚགས

en: Operator
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན

en: Integer
bo: ཧྲིལ་གྲངས

en: IP Address
bo: IP ཁ་བྱང

en: Defaults
bo: སྔར་ཡོད

en: Rules
bo: སྒྲིག་ལམ

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Clear
bo: གཙང་སེལ

en: Replacement patterns
bo: བརྗེ་བྱེད་ཀྱི་དཔེ་ཡིག

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: AND
bo: དང་།

en: Existing system path
bo: གནས་ཡོད་པའི་མ་ལག་གི་བརྒྱུད་ལམ

en: any
bo: གང་རུང

en: Site information
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་གནས་ཚུལ

en: revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: !name field is required.
bo: གནས་ཁོངས་!name་དགོས་ངེས་ཡིན་པ།

en: disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Variables
bo: འགྱུར་གྲངས

en: Translation
bo: ཡིག་སྒྱུར

en: Decimal
bo: སིལ་གྲངས

en: Account blocked
bo: ཐོ་ཁོངས་བཀག་ཚར་བ

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Identifier
bo: ཨང་རྟགས

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: contains
bo: ཚུད་པ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Account
bo: ཐོ་ཁོངས

en: Data
bo: གཞི་གྲངས

en: After saving a new comment
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་བ་ཉར་ཚགས་བྱས་པའི་རྗེས

en: After deleting a comment
bo: དཔྱད་གཏམ་ཞིག་བསུབ་པའི་རྗེས

en: Banned IP address %ip
bo: བཀག་འགོག་བྱས་ཚར་བའི་ཁ་ཡིག་%ip།

en: After deleting a term
bo: ཐ་སྙད་ཞིག་སུབ་རྗེས

en: Add new rule
bo: སྒྲིག་ལམ་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: Translate
bo: ཡིག་བསྒྱུར་བྱེད

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: User account
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས

en: Debugging
bo: གནོད་སྐྱོན་སེལ་བ

en: translate
bo: ཡིག་སྒྱུར་བྱེད

en: IP address
bo: IP་ཁ་བྱང

en: After saving new content
bo: ནང་དོན་གསར་བ་ཉར་ཚགས་བྱས་རྗེས

en: After deleting content
bo: ནང་དོན་བསུབ་པའི་རྗེས

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: The value of the variable.
bo: འགྱུར་གྲངས་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས།

en: Welcome (new user created by administrator)
bo: དགའ་བསུ་ཞུ༼དོ་དམ་པས་གསར་དུ་བཙུགས་པའི་སྤྱོད་མཁན༽

en: Welcome (awaiting approval)
bo: དགའ་བསུ་ཞུ།༼ཆོག་མཆན་ལ་སྒུག་བཞིན་ཡོད༽

en: Welcome (no approval required)
bo: དགའ་བསུ་ཞུ།༼ཆོག་མཆན་ཐོབ་མི་དགོས་པའི་སྤྱོད་མཁན༽

en: Password recovery
bo: གསང་གྲངས་སླར་གསོ

en: Account activation
bo: ཐོ་ཁོངས་ནུས་ཡོད་དུ་བསྒྱུར་བ

en: Account cancellation confirmation
bo: ཐོ་ཁོངས་བསུབ་པའི་ངོས་འཛིན

en: Account canceled
bo: ཐོ་ཁོངས་བསུབ་ཚར

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
