Rules (7.x-2.10) - en to km translation catalogue (100 entries)

en: Home
km: ដើម

en: enable
km: បើក

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Value
km: តម្លៃ

en: Item
km: ធាតុ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: List
km: បញ្ជី

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Actions
km: អំពើ

en: Confirm
km: អះអាង

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Tags
km: ស្លាក

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: None
km: គ្មាន

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Message
km: សារ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Import
km: នាំចូល

en: Export
km: នាំចេញ

en: Taxonomy term
km: ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Field
km: វាល

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Add
km: បន្ថែម

en: View
km: មើល

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Text
km: អត្ថបទ

en: type
km: ប្រភេទ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: action
km: សកម្មភាព

en: Continue
km: បន្ត

en: Error
km: កំហុស

en: Node
km: ថ្នាំង

en: All
km: ទាំងអស់

en: Active
km: សកម្ម

en: Never
km: កុំ

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Filter
km: តម្រង

en: URL alias
km: ឈ្មោះ​ក្លែង​ក្លាយ​របស់​ URL

en: Severity
km: ភាព​ធ្ងន់​ធ្ងរ

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: Count
km: រាប់

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: System
km: ប្រព័ន្ធ

en: Code
km: កូដ

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ

en: Basic
km: មូល​ដ្ឋាន

en: Save changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ

en: Integer
km: ចំនួន​គត់

en: IP Address
km: អាសយ​ដ្ឋាន​ IP

en: text
km: អត្ថបទ

en: None.
km: គ្មាន

en: Existing system path
km: ផ្លូវ​ប្រព័ន្ធ​ដែល​មាន​ស្រាប់

en: any
km: ណា​មួយ

en: Site information
km: ព័ត៌មាន​តំបន់​បណ្ដាញ

en: revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម​

en: comment
km: មតិយោបល់

en: !name field is required.
km: ត្រូវ​ការ​​វាល !name ។

en: disable
km: បិទ

en: date
km: កាល​បរិច្ឆេទ

en: Decimal
km: ទសភាគ

en: Account blocked
km: គណនី​ត្រូវ​បាន​ទប់ស្កាត់

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Account
km: គណនី

en: After saving a new comment
km: បន្ទាប់ពី​រក្សាទុក​មតិយោបល់​ថ្មី

en: After deleting a comment
km: បន្ទាប់ពី​លុប​មតិយោបល់

en: Banned IP address %ip
km: បាន​ហាម​អាសយដ្ឋាន​ IP %ip

en: After deleting a term
km: បន្ទាប់​ពី​លុប​ពាក្យ

en: Translate
km: បកប្រែ​

en: User account
km: គណនី​អ្នកប្រើ

en: IP address
km: អាសយដ្ឋាន​ IP

en: After saving new content
km: បន្ទាប់​ពី​រក្សា​ទុក​មាតិកាថ្មី

en: After deleting content
km: បន្ទាប់​ពី​លុប​មាតិកា

en: The value of the variable.
km: តម្លៃ​អថេរ ។

en: %name must be a number.
km: %name ​ត្រូវ​តែ​ជា​លេខ​ ។

en: Welcome (new user created by administrator)
km: សូម​ស្វាគមន៍​ (អ្នក​ប្រើ​ថ្មី​ដែល​បាន​បង្កើត​ដោយ​អ្នក​គ្រប់​គ្រង)

en: Welcome (awaiting approval)
km: សូម​ស្វាគមន៍​ (រង់​ចាំ​ការ​អនុម័ត)

en: Welcome (no approval required)
km: សូម​ស្វាគមន៍​ (គ្មាន​​ការ​អនុម័តត្រូវ​បាន​ទាម​ទារ)

en: Password recovery
km: សង្គ្រោះ​ពាក្យ​សម្ងាត់​

en: Account activation
km: ការ​ធ្វើ​ឲ្យ​គណនី​សកម្ម

en: Account cancellation confirmation
km: ការ​អះអាង​បោះបង់​គណនី

en: Account canceled
km: បានបោះបង់​គណនី
