Rules (7.x-2.10) - en to or translation catalogue (30 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: List
or: ତାଲିକା

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Language
or: ଭାଷା

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Weight
or: ଓଜନ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Import
or: ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Path
or: ପଥ

en: action
or: କାର୍ଯ୍ଯ

en: Error
or: ତ୍ରୁଟି

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: Code
or: ସଂକେତ

en: Integer
or: ପୂର୍ଣ୍ଣାଙ୍କ

en: None.
or: କିଛି ନୁହଁ।

en: Site information
or: ସାଇଟ ସୂଚନା

en: revert
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ

en: !name field is required.
or: !name କ୍ଷେତ୍ର ଆବଶ୍ୟକ।

en: Account
or: ଖାତା

en: Banned IP address %ip
or: ବାତିଲ କରାଯାଇଥିବା IP ଠିକଣା %ip

en: User account
or: ଚାଳକ ଖାତା
