Rules (7.x-2.11) - en to jv translation catalogue (95 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Value
jv: Biji

en: Type
jv: Tipe

en: List
jv: Daftar

en: Subject
jv: Subyek

en: Actions
jv: Aksi

en: Confirm
jv: Konfirmasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: more
jv: pepaké

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Tags
jv: Tautan

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: None
jv: Nihil

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Message
jv: Pesen

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Import
jv: Ngimpor

en: Export
jv: Ngékspor

en: Taxonomy term
jv: Taksonomi tetembungan

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Add
jv: Tambah

en: View
jv: Tampilan

en: Text
jv: Teks

en: type
jv: tipe

en: User
jv: Panganggo

en: action
jv: aksi

en: Continue
jv: Lanjutna

en: Error
jv: Salah

en: All
jv: Kabèh

en: Active
jv: Aktif

en: Never
jv: Ora tahu

en: To
jv: Marang

en: Roles
jv: Parāgā

en: Filter
jv: Saring

en: Severity
jv: Kerawanan

en: Field name
jv: Jeneng field

en: Count
jv: Jumlah

en: Warning
jv: Weling

en: Advanced
jv: Mahir

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Code
jv: Kode

en: Method
jv: Metode

en: Basic
jv: Dasar

en: Save changes
jv: Simpenana perubahané

en: <All>
jv: <Kabeh>

en: IP Address
jv: Alamat IP

en: Existing system path
jv: Sistim path sing disediaknā

en: any
jv: sembarang

en: Site information
jv: Informasi situs

en: revert
jv: balékna

en: !name field is required.
jv: Isian !name dibutuhaké.

en: disable
jv: mati

en: date
jv: tanggal

en: Decimal
jv: Desimal

en: Account blocked
jv: Akun ditolak

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Account
jv: Akun

en: About
jv: Ngenani

en: After saving a new comment
jv: Sakwisé nyimpen komèntar anyar

en: After deleting a comment
jv: Sakwisé mbusak komèntar

en: Banned IP address %ip
jv: Blokir alamat IP %ip

en: After deleting a term
jv: Sakwisé mbusak tetembungan

en: Translate
jv: Terjemahna

en: User account
jv: Akun panganggo

en: IP address
jv: Alamat IP

en: After saving new content
jv: Sakwisé nyimpen kontén

en: After deleting content
jv: Sakwisé mbusak kontén

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: %name must be a number.
jv: %name kudu diisi angka.

en: Welcome (new user created by administrator)
jv: Sugeng Rawuh (panganggo anyar digawe karo Administrator)

en: Welcome (awaiting approval)
jv: Sugeng Rawuh (nunggu pasetujonan)

en: Welcome (no approval required)
jv: Sugeng Rawuh (ora nunggu pasetujonan)

en: Password recovery
jv: Mbalekaké tembung sandhi

en: Account activation
jv: Ngaktifaké akun

en: Account cancellation confirmation
jv: Konfirmasi pambatalan akun

en: Account canceled
jv: Mbatalaké akun

en: Asc
jv: Urut Maju

[ctx: data_types]
en: List
jv: Daftar

[ctx: data_types]
en: list
jv: daftar
