Rules (7.x-2.11) - en to lv translation catalogue (154 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: enable
lv: ieslēgt

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: Item
lv: Ieraksts

en: Type
lv: Veids

en: List
lv: Saraksts

en: Subject
lv: Temats

en: Actions
lv: Darbības

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: more
lv: vairāk

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Tags
lv: Birkas

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Content types
lv: Satura veidi

en: all
lv: visi

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Message
lv: Ziņojums

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Schedule
lv: Grafiks

en: Add
lv: Pievienot

en: View
lv: Skatīt

en: Path
lv: Ceļš

en: Event
lv: Notikums

en: Text
lv: Teksts

en: Component
lv: Komponents

en: Components
lv: Komponentes

en: type
lv: veids

en: User
lv: Lietotājs

en: action
lv: darbība

en: Continue
lv: Turpināt

en: Error
lv: Kļūda

en: Node
lv: Mezgls

en: All
lv: Visi

en: hours
lv: stundas

en: days
lv: dienas

en: Active
lv: Aktīvs

en: Always
lv: Vienmēr

en: Never
lv: Nekad

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Roles
lv: Lomas

en: Filter
lv: Filtrēt

en: URL alias
lv: URL aizstājvārds

en: Message type
lv: Ziņojuma veids

en: Severity
lv: Smagums

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Count
lv: Skaits

en: Conditions
lv: Nosacījumi

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: System
lv: Sistēma

en: Desc
lv: Dilst.

en: Code
lv: Kods

en: OR
lv: VAI

en: Method
lv: Veids

en: Loop
lv: Cilpa

en: Basic
lv: Pamata

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Cache
lv: Kešatmiņa

en: <All>
lv: <Visi>

en: Operator
lv: Operators

en: Integer
lv: Vesels skaitlis

en: IP Address
lv: IP adrese

en: text
lv: teksts

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: minutes
lv: minūtes

en: Token
lv: Marķieris

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Entity
lv: Entītija

en: AND
lv: UN

en: None.
lv: Neviens.

en: Negate
lv: Nolieguma

en: updated content
lv: atjauninātais saturs

en: Existing system path
lv: Esošs sistēmas ceļs

en: any
lv: jebkurš

en: PHP code
lv: PHP kods

en: Selector
lv: Selektors

en: Site information
lv: Vietnes informācija

en: Convert
lv: Konvertēt

en: revert
lv: atgriezt atpakaļ

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: comment
lv: komentārs

en: !name field is required.
lv: Lauks !name ir obligāts.

en: disable
lv: izslēgt

en: date
lv: datums

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Variables
lv: Mainīgie

en: Translation
lv: Tulkojums

en: Decimal
lv: Decimāldaļskaitlis

en: years
lv: gadi

en: Account blocked
lv: Konts bloķēts

en: Usage
lv: Izmantošana

en: Execute
lv: Izpildīt

en: Identifier
lv: Identifikators

en: Offset
lv: Atkāpe

en: contains
lv: satur

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Account
lv: Konts

en: Data
lv: Dati

en: About
lv: Par

en: After saving a new comment
lv: Pēc jauna komentāra saglabāšanas

en: After deleting a comment
lv: Pēc komentāra dzēšanas

en: Banned IP address %ip
lv: Aizliegta IP adrese %ip

en: After deleting a term
lv: Pēc termina dzēšanas

en: clone
lv: klonēt

en: Translate
lv: Tulkot

en: Element
lv: Elements

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: vocabulary
lv: vārdnīca

en: User account
lv: Lietotāja konts

en: Debugging
lv: Atkļūdošana

en: Parameter
lv: Parametrs

en: export
lv: eksportēt

en: translate
lv: tulkot

en: IP address
lv: IP adrese

en: Configuration name
lv: Konfigurācijas nosaukums

en: ends with
lv: beidzas ar

en: Send mail
lv: Sūtīt pastu

en: Uses
lv: Lieto

en: is greater than
lv: ir > par

en: After deleting content
lv: Pēc satura dzēšanas

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: The value of the variable.
lv: Mainīgā vērtība.

en: %name must be a number.
lv: %name ir jābūt skaitlim.

en: Password recovery
lv: Paroles atgūšana

en: Account activation
lv: Konta aktivizācija

en: Account cancellation confirmation
lv: Konta anulēšanas apstiprinājums

en: Account canceled
lv: Konts anulēts

en: Sort By
lv: Kārtot pēc
