Rules (7.x-2.12) - en to bg translation catalogue (94 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: enable
bg: активирай

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Value
bg: Стойност

en: Type
bg: Тип

en: List
bg: Списък

en: Subject
bg: Тема

en: Actions
bg: Действия

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: more
bg: още

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Tags
bg: Таг

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Message
bg: Съобщение

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Import
bg: Импортирай

en: Export
bg: Експорт

en: Taxonomy term
bg: Термин на таксономията

en: Field
bg: Поле

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Add
bg: Добави

en: View
bg: Прегледай

en: Path
bg: Път

en: Text
bg: Текст

en: Titles
bg: Заглавия

en: type
bg: тип

en: User
bg: Потребител

en: action
bg: действие

en: Continue
bg: Продължи

en: Error
bg: Грешка

en: Node
bg: Материал

en: All
bg: Всички

en: hours
bg: часове

en: days
bg: дни

en: Active
bg: Активен

en: Never
bg: Никога

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Roles
bg: Роли

en: Filter
bg: Филтър

en: URL alias
bg: URL синоними

en: Severity
bg: Строгост

en: Count
bg: Брой

en: System
bg: Система

en: Code
bg: Код

en: Save changes
bg: Запази промените

en: <All>
bg: Всички

en: Property
bg: Свойство

en: minutes
bg: минути

en: Clear
bg: Изчисти

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна

en: None.
bg: Нищо.

en: Existing system path
bg: Съществуващ системен път

en: any
bg: всички

en: Site information
bg: Информация за сайта

en: Convert
bg: Преобразуване

en: revert
bg: връщане

en: comment
bg: Коментар

en: !name field is required.
bg: !name полето е задължително.

en: disable
bg: дезактивирай

en: date
bg: дата

en: Apply
bg: Търси

en: years
bg: години

en: Execute
bg: Изпълни

en: contains
bg: съдържание

en: Account
bg: Акаунт

en: After saving a new comment
bg: След запис на нов коментар

en: After deleting a comment
bg: След изтриване на коментар

en: Banned IP address %ip
bg: Забранен IP adres %ip

en: After deleting a term
bg: След изтриването на термин

en: Translate
bg: Преведи

en: User account
bg: Потребителски акаунт

en: Status report
bg: Доклад

en: ends with
bg: завършва с

en: is greater than
bg: е повече от

en: The value of the variable.
bg: Стойността на променливата
