Rules (7.x-2.12) - en to si translation catalogue (39 entries)

en: Home
si: නිවස

en: enable
si: සක්‍රීය කරන්න

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Value
si: අගය

en: Item
si: අයිතමය

en: Type
si: වර්ගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Subject
si: කාරණය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Confirm
si: තහවුරු කරන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: more
si: තවත්

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: Label
si: ලේබලය

en: Text
si: වගන්ති

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Continue
si: පෙරට යන්න

en: Error
si: දෝෂය

en: All
si: සියල්ල

en: Count
si: එකතුව

en: Basic
si: මූලික

en: Clear
si: පිරිසිදු කරන්න

en: Site information
si: වෙබ් අඩවිය පිලිබඳ තොරතුරු

en: Account
si: ගිණුම

en: User account
si: ඔබගේ ගිණුම

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
