Rules (7.x-2.13) - en to ps translation catalogue (54 entries)

en: Home
ps: کور

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Value
ps: بيه

en: Type
ps: بڼه

en: List
ps: لړ

en: Subject
ps: موضوع

en: Actions
ps: چارې

en: Confirm
ps: تاييد

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: more
ps: نور

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Tags
ps: بچوي

en: Taxonomy
ps: دژوو يابوټو دويش (ټکسانومي)

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Message
ps: پيغام

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Import
ps: واردول

en: Export
ps: بهرول

en: Add
ps: زیاتول

en: View
ps: ليد

en: URL
ps: پته (URL)

en: Path
ps: يونلور

en: Text
ps: متن

en: User
ps: غړی

en: Continue
ps: دوام

en: Error
ps: تیروتنه

en: All
ps: ټول

en: Active
ps: فعال

en: Never
ps: هيڅکله

en: To
ps: ته

en: Filter
ps: چاڼ

en: Count
ps: شمیر

en: Warning
ps: خبرتيا

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: System
ps: سيستم

en: OR
ps: او

en: Basic
ps: ساده

en: Save changes
ps: بدلونونه خوندي کول

en: Cache
ps: پټياد

en: AND
ps: او

en: Site information
ps: پاڼې مالومات

en: Plugin
ps: لګون

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Variables
ps: بدلیدنې

en: Translation
ps: ژباړه

en: - All -
ps: - ټول -
