Rules (7.x-2.14) - en to sk translation catalogue (181 entries)

en: Home
sk: Domov

en: enable
sk: povoliť

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Value
sk: Hodnota

en: Item
sk: Položka

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: Subject
sk: Predmet

en: Actions
sk: Akcie

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: more
sk: viac

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Tags
sk: Značky

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: all
sk: všetko

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Message
sk: Správa

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: Taxonomy term
sk: Termín taxonómie

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Schedule
sk: Plán

en: Add
sk: Pridať

en: View
sk: Zobraziť

en: Path
sk: Cesta

en: Event
sk: Podujatie

en: Component
sk: Komponent

en: Components
sk: Komponenty

en: Paths
sk: Cesty

en: type
sk: typ

en: User
sk: Používateľ

en: action
sk: akcia

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Error
sk: Chyba

en: Node
sk: Uzol

en: All
sk: Všetky

en: hours
sk: hodiny

en: days
sk: dni

en: Active
sk: Aktívny

en: Always
sk: Vždy

en: Never
sk: Nikdy

en: Your changes have been saved.
sk: Vaše zmeny boli uložené.

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Log message
sk: Správa záznamu

en: URL alias
sk: Alias URL adresy

en: Message type
sk: Typ správy

en: Severity
sk: Závažnosť

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Count
sk: Počet

en: Conditions
sk: Podmienky

en: Warning
sk: Varovanie

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: System
sk: Systém

en: Desc
sk: Zostupne

en: Code
sk: Kód

en: OR
sk: ALEBO

en: Method
sk: Metóda

en: Basic
sk: Základné

en: months
sk: mesiace

en: Link text
sk: Text odkazu

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: Cache
sk: Vyrovnávacia pamäť

en: <All>
sk: <Všetky>

en: Operator
sk: Operátor

en: Integer
sk: Celé číslo

en: IP Address
sk: IP adresa

en: false
sk: nie

en: true
sk: áno

en: Property
sk: Vlastnosť

en: Defaults
sk: Predvolené

en: Rules
sk: Pravidlá

en: seconds
sk: sekundy

en: minutes
sk: minúty

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: Target type
sk: Typ cieľa

en: unchanged content
sk: nezmenený obsah

en: Entity
sk: Entita

en: AND
sk: A

en: None.
sk: Žiadne.

en: Negate
sk: Negácia

en: created content
sk: vytvorený obsah

en: updated content
sk: aktualizovaný obsah

en: deleted content
sk: odstránený obsah

en: Existing system path
sk: Existujúca systémová cesta

en: updated user
sk: aktualizovaný používateľ

en: any
sk: ľubovoľne

en: Add user role
sk: Pridať používateľskú rolu

en: Execute custom PHP code
sk: Vykonať zadaný PHP kód

en: PHP code
sk: PHP kód

en: Site information
sk: Informácie o web stránke

en: Convert
sk: Konvertovať

en: revert
sk: vrátiť

en: duration
sk: trvanie

en: comment
sk: komentár

en: !name field is required.
sk: Pole !name je povinné.

en: disable
sk: vypnúť

en: date
sk: dátum

en: Apply
sk: Použiť

en: Variables
sk: Premenné

en: Translation
sk: Preklad

en: Decimal
sk: Desatinné číslo

en: years
sk: roky

en: Account blocked
sk: Účet zablokovaný

en: Usage
sk: Využitie

en: Execute
sk: Spustiť

en: Offset
sk: Ofset

en: contains
sk: obsahuje

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Account
sk: Účet

en: Data
sk: Údaje

en: After saving a new comment
sk: Po uložení nového komentára

en: After deleting a comment
sk: Po vymazaní komentára

en: Banned IP address %ip
sk: Blokovaná IP adresa %ip

en: After deleting a term
sk: Po vymazaní termínu.

en: Add new rule
sk: Pridať nové pravidlo

en: clone
sk: klonovať

en: Translate
sk: Preložiť

en: Entity type
sk: Typ entity

en: vocabulary
sk: slovník

en: User account
sk: Používateľský účet

en: IP address
sk: IP adresa

en: Status report
sk: Hlásenie stavu

en: ends with
sk: končí s

en: Send mail
sk: Poslať mail

en: Add !name
sk: Pridať !name

en: is greater than
sk: je väčšie ako

en: After saving new content
sk: Po uložení nového obsahu

en: After deleting content
sk: Po odstránení obsahu

en: truth value
sk: pravdivá hodnota

en: Block a user
sk: Blokovať používateľa

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: The value of the variable.
sk: Hodnota premennej.

en: integer
sk: celé číslo

en: Add event
sk: Pridať udalosť

en: %name must be a number.
sk: %name musí byť číslo.

en: schedule
sk: plán

en: Entities
sk: Entity

en: Welcome (new user created by administrator)
sk: Vitajte (nový používateľ vytvorený administrátorom)

en: Welcome (awaiting approval)
sk: Vitajte (čaká na povolenie)

en: Welcome (no approval required)
sk: Vitajte (nepožaduje sa potvrdenie)

en: Password recovery
sk: Obnova hesla

en: Account activation
sk: Aktivácia účtu

en: Account cancellation confirmation
sk: Potvrdenie zrušenia účtu

en: Account canceled
sk: Účet zrušený

en: Sort By
sk: Triediť podľa

en: Delete entity
sk: Odstrániť entitu

en: Add a variable
sk: Pridať premennú

en: Add new component
sk: Pridať nový komponent

en: Component name
sk: Názov komponentu

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Import rule
sk: Importovať pravidlo

en: Import component
sk: Importovať komponent

en: Calculate a value
sk: Vypočítať hodnotu

en: Add an item to a list
sk: Pridať položku do zoznamu

en: Invalid type specified.
sk: Zadaný nesprávny typ.

en: Convert data type
sk: Konvertovať typ údajov

en: Value to convert
sk: Hodnota na konvertovanie

en: Rounding behavior
sk: Spôsob zaokrúhľovania

en: Conversion result
sk: Výsledok konverzie
