Rules (7.x-2.4) - en to et translation catalogue (247 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: enable
et: luba

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Value
et: Väärtus

en: Item
et: Kirje

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: Subject
et: Teema

en: Actions
et: Toimingud

en: Confirm
et: Kinnita

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: more
et: veel

en: Tags
et: Sildid

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Content types
et: Sisutüübid

en: all
et: kõik

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Message
et: Teade

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Schedule
et: Ajasta

en: Add
et: Lisa

en: View
et: Kuva

en: Path
et: Tee

en: Event
et: Sündmus

en: Text
et: Tekst

en: Component
et: Komponent

en: Components
et: Komponendid

en: Titles
et: Pealkirjad

en: Paths
et: Asukohad

en: type
et: tüüp

en: User
et: Kasutaja

en: action
et: toiming

en: Continue
et: Jätka

en: Error
et: Viga

en: Node
et: Postitus

en: Data type
et: Andmetüüp

en: All
et: Kõik

en: hours
et: tundi

en: days
et: päeva

en: Active
et: Aktiivne

en: Always
et: Alati

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Your changes have been saved.
et: Sinu muudatused on salvestatud.

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Roles
et: Rollid

en: Filter
et: Filtreeri

en: URL alias
et: URL-i alias

en: Variable name
et: Muutuja nimi

en: Message type
et: Sõnumi liik

en: Severity
et: Tõsidus

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Conditions
et: Tingimused

en: Warning
et: Hoiatus

en: Advanced
et: Täpsem

en: System
et: Süsteem

en: Desc
et: Kahanev

en: Code
et: Kood

en: OR
et: VÕI

en: Method
et: Meetod

en: Loop
et: Silmus

en: Basic
et: Lihtne

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: Cache
et: Vahemälu

en: <All>
et: &lt;kõik&gt;

en: Operator
et: Tehtemärk

en: Integer
et: Täisarv

en: false
et: vale

en: true
et: õige

en: text
et: tekst

en: Defaults
et: Vaikesätted

en: Rules
et: Reeglid

en: minutes
et: minutit

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Clear
et: Tühjenda

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: unchanged content
et: muutmata sisu

en: unchanged user
et: muutmata kasutaja

en: Entity
et: Olem

en: AND
et: JA

en: None.
et: Puudub.

en: Negate
et: Eita

en: created content
et: lõi sisu

en: updated content
et: sisu uuendamine

en: viewed content
et: vaadatud sisu

en: deleted content
et: kustutas sisu

en: Existing system path
et: Olemasolev süsteemne viide

en: registered user
et: registreerunud kasutaja

en: updated user
et: kasutajat uuendati

en: viewed user
et: vaatas kasutajad

en: deleted user
et: kustutas kasutaja

en: User has logged in
et: Kasutaja logis sisse

en: logged in user
et: kasutaja sisselogimine

en: User has logged out
et: Kasutaja on välja loginud

en: logged out user
et: väljaloginud kasutaja

en: any
et: suvaline

en: Add user role
et: Lisa kasutaja roll

en: Remove user role
et: Eemalda kasutaja roll

en: Execute custom PHP code
et: Oma PHP-koodi käivitamine

en: PHP code
et: PHP kood

en: Site information
et: Veebisaidi andmed

en: Convert
et: Teisenda

en: revert
et: tühista

en: duration
et: kestus

en: comment
et: kommentaar

en: !name field is required.
et: Välja !name täitmine on kohustuslik.

en: disable
et: keela

en: date
et: kuupäev

en: Apply
et: Rakenda

en: Variables
et: Muutujad

en: Translation
et: Tõlge

en: Decimal
et: Kümnendmurd

en: years
et: aastat

en: Execute
et: Rakenda

en: Identifier
et: Identifikaator

en: Offset
et: Nihe

en: contains
et: sisaldab

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Data
et: Andmed

en: After saving a new comment
et: Pärast uue kommentaari salvestamist

en: After deleting a comment
et: Pärast kommentaari kustutamist

en: After deleting a term
et: Pärast termini kustutamist

en: Add new rule
et: Lisa uus reegel

en: clone
et: klooni

en: Translate
et: Tõlge

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: vocabulary
et: sõnastik

en: User account
et: Kasutajakonto

en: Rule
et: Reegel

en: Debugging
et: Silumine

en: Parameter
et: Parameeter

en: export
et: ekspordi

en: translate
et: Tõlgi

en: Filter by event
et: Filtreeri sündmuse järgi

en: Active rules
et: Aktiivsed reeglid

en: Inactive rules
et: Mitteaktiivsed reeglid

en: created comment
et: lisas kommentaari

en: updated comment
et: uuendas kommentaari

en: deleted comment
et: kustutas kommentaari

en: Cron maintenance tasks are performed
et: Cron-i haldusülesanded on sooritatud

en: Configuration name
et: Seadistuse nimi

en: ends with
et: lõpeb

en: Add !name
et: Lisa !name

en: viewed comment
et: kommentaari vaadati

en: After saving new content
et: Pärast uue sisu salvestamist

en: After updating existing content
et: Pärast olemasoleva sisu uuendamist

en: saved content
et: salvestatud sisu

en: After deleting content
et: Pärast sisu kustutamist

en: truth value
et: tõene väärtus

en: rules
et: reeglid

en: After saving a new term
et: Pärast uue termini salvestamist

en: created term
et: lõi termini

en: updated term
et: uuendatud termin

en: unchanged term
et: muudetud termin

en: Rule set
et: Reeglite kogu

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: The value of the variable.
et: Muutuja väärtus.

en: Add event
et: Lisa sündmus

en: %name must be a number.
et: %name peab olema number.

en: Elements
et: Elemendid

en: Be aware that some actions might initialize the theme system. After that, it's impossible for any module to change the used theme.
et: Mõned tegevused võivad lähtestada kujunduste süsteemi. Pärast seda pole võimalik ühelgi moodulil muuta kasutatavat kujundust.

en: Upgrade
et: Uuenda

en: Entities
et: Olemid

en: Sort By
et: Sorteerimise alus

en: Action set
et: Tegevuste komplekt

en: Administer rule configurations
et: Reeglite haldamine

en: Manage reaction rules and rule components.
et: Reeglipõhiste tegevuste haldamine.

en: React on events and conditionally evaluate actions.
et: Sisuhaldussüsteemi protsessidele reageerimine ja neist sõltuvate tegevuste defineerimine.

en: unlabeled
et: sildistamata

en: After updating an existing comment
et: Pärast olemasoleva kommentaari uuendamist

en: Before saving a comment
et: Enne kommentaari salvestamist

en: saved comment
et: salvestatud kommentaar

en: unchanged comment
et: muutmata kommentaar

en: A comment is viewed
et: Kommentaari vaadatakse

en: Add a variable
et: Lisa muutuja

en: Added variable
et: Lisatud muutuja

en: Before saving content
et: Enne sisu salvestamist

en: System log entry is created
et: Loodi süsteemi logikirje

en: Log entry
et: Logikirje

en: After updating an existing term
et: Pärast olemasoleva termini uuendamist

en: Before saving a taxonomy term
et: Enne taksonoomiatermini salvestamist

en: saved term
et: salvestatud termin

en: deleted term
et: kustutatud termin

en: After saving a new vocabulary
et: Pärast uue sõnastiku salvestamist

en: created vocabulary
et: loodud sõnastik

en: After updating an existing vocabulary
et: Pärast olemasoleva sõnastiku uuendamist

en: updated vocabulary
et: uuendatud sõnastik

en: unchanged vocabulary
et: muutmata sõnastik

en: Before saving a vocabulary
et: Enne sõnastiku salvestamist

en: saved vocabulary
et: salvestatud sõnastik

en: After deleting a vocabulary
et: Pärast sõnastiku kustutamist

en: deleted vocabulary
et: kustutatud sõnastik

en: After saving a new user account
et: Pärast uue kasutajakonto salvestamist

en: After updating an existing user account
et: Pärast olemasoleva kasutajakonto uuendamist

en: Before saving a user account
et: Enne kasutajakonto salvestamist

en: saved user
et: salvestatud kasutaja

en: User account page is viewed
et: Kasutajakonto lehte vaadatakse

en: After a user account has been deleted
et: Pärast kasutajakonto kustutamist

en: Select the %element to add
et: Vali lisatav %element

en: React on event
et: Reageerib sündmusele

en: Add new component
et: Lisa uus komponent

en: Administrative interface for managing rules.
et: Kasutusliides Rules mooduli reeglite haldamiseks.

en: Asc
et: Kasvav

en: execute
et: käivita

en: There are no active rules. <a href="!url">Add new rule</a>.
et: Aktiivseid reegleid pole.<a href="!url">Lisa uus reegel</a>.

en: There are no inactive rules.
et: Mitteaktiivseid reegleid pole.

en: Import rule
et: Impordi reegel

en: Import component
et: Impordi komponent

en: Bypass Rules access control
et: Rulesi ligipääsuõiguste eiramine

en: Access the Rules debug log
et: Ligipääs Rulesi silumislogile

en: Text comparison
et: Teksti võrdlus

en: regular expression
et: regulaaravaldis

en: Filter by tag
et: Filtreeri sildi järgi

en: Default theme region
et: Vaiketeema regioon

en: The region, where the debug log should be displayed on the default theme %theme. For other themes, Rules will try to display the log on the same region, or hide it in case it doesn't exist.
et: Regioon, milles silumislogi kuvatakse vaikimisi teemas %theme. Teiste teemade puhul püüab Rules kuvada logi samas regioonis, selle puudumisel logi peidetakse.

en: Admin theme region
et: Haldusteema regioon

en: The region, where the debug log should be displayed on the admin theme %theme.
et: Regioon, milles silumislogi kuvatakse haldusteemas %theme.

en: Administer rule configurations including events, conditions and actions for which the user has sufficient access permissions.
et: Reeglite, sealhulgas sündmuste, tingimuste ja tegevuste haldamine, millele kasutajal on piisavad ligipääsuõigused.

en: Logging of Rules evaluation errors
et: Reeglite käivitamise vigade logimine

en: Log all warnings and errors
et: Logitakse kõik hoiatused ja vead

en: Log errors only
et: Logitakse ainult vead

en: Evaluations errors are logged to the system log.
et: Käivitusvead logitakse süsteemilogisse.

en: Log debug information to the system log
et: Silumisandmed pannakse kirja süsteemilogisse

en: Show debug information
et: Silumisandmete kuvamine

en: In case of errors
et: Vigade korral

en: Debug information is only shown when rules are evaluated and is visible for users having the permission <a href="!url">%link</a>.
et: Silumisandmeid kuvatakse ainult siis, kui reegleid käivitatakse ning neid näevad kasutajad, kellel on õigus <a href="!url">%link</a>.

en: Unknown event "!event_name"
et: Tundmatu sündmus "!event_name"
