Rules (7.x-2.4) - en to mg translation catalogue (23 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: List
mg: Lisitra

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Actions
mg: Asa

en: Confirm
mg: Ankatoavina

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Taxonomy term
mg: Teny ao amin'ny Taksonomia

en: type
mg: karazana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Node
mg: Fehy

en: Filter
mg: Sivana

en: Clear
mg: Fafao

en: any
mg: izy rehetra

en: User account
mg: Kaontin'ny mpampiasa
