Rules (7.x-2.5) - en to az translation catalogue (92 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Subject
az: Mövzu

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: more
az: daha çox

en: Tags
az: Teqlər

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Message
az: Mesaj

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Taxonomy term
az: Taksanomiya termini

en: Field
az: Sahə

en: Save
az: Saxla

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: Path
az: Yol

en: Text
az: Mətn

en: Component
az: Komponent

en: Components
az: Komponentlər

en: User
az: İstifadəçi

en: action
az: hərəkət

en: Continue
az: Davam et

en: Error
az: Səhv

en: Node
az: Material

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: Never
az: Heç vaxt

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Roles
az: Rollar

en: URL alias
az: URL ləqəbi

en: Severity
az: Ciddilik

en: Field name
az: Sahə adı

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Advanced
az: Əlavə

en: System
az: Sistem

en: Desc
az: azaldın

en: OR
az: Və ya

en: Loop
az: Döngə

en: Basic
az: Əsas

en: Cache
az: Keş

en: Integer
az: Tam

en: Defaults
az: Defoltlar

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: Entity
az: Entiti

en: AND
az: VƏ

en: Negate
az: İnkar et

en: Selector
az: Seçici

en: Site information
az: Sayt məlumatı

en: Convert
az: Çevirmək

en: comment
az: şərh

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Variables
az: Dəyişənlər

en: Translation
az: Tərcümə

en: Decimal
az: Onluq

en: Identifier
az: İdentifikator

en: Offset
az: Ofset

en: contains
az: ehtiva edir

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Translate
az: Tərcümə etmək

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: vocabulary
az: lüğət

en: User account
az: İstifadəçi hesabı

en: Debugging
az: Sazlama

en: Parameter
az: Parametr

en: Configuration name
az: Konfiqurasiya adı

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: %name must be a number.
az: %name rəqəm olmalıdır.

en: Upgrade
az: Təkmilləşdirin

en: Entities
az: Entitilər
